My ženy jsme od přírody parádivé. Rády nakupujeme a  často stejně nakonec zjistíme, že máme skříň plnou oblečení, často levného a nekvalitního, které nejsme schopny přijatelně zkombinovat.


Jak to tedy vyřešit? Zkuste sestavit váš šatník tak, aby se skládal z „pár“ základních kousků. Máme na mysli doslova ikonické prvky šatníku, které budou nositelné po mnoho let, a které budete moct kombinovat v podstatě s čímkoliv!
kráska ve svetru


Co by tedy ve vašem šatníku nemělo chybět?


Jednoduchá trička


Pořiďte si trička jednoduchých, klasických střihů. Nesmí zde chybět bílá barva a kvalitní materiály! Tričko využijete u sportovních, ale i elegantních outfitů. Stačí obměnit džíny například za kolovou sukni ke kolenům!


Úzká pouzdrová sukně ke kolenům


Pokud se potřebujete obléct reprezentativně, vyžaduje-li to dress code vašeho zaměstnání, po dlouhé roky unosíte pouzdrovou sukni. Ideálně úzkou, s vyšším pasem, v černé nebo tmavomodré barvě.


Džíny


V průběhu let se měnily trendy a střihy, pokud však zvolíte jednoduché, nepotrhané slim nebo skinny džíny v tmavomodré nebo šedé barvě, můžete je mít v šatníku mnoho let.
šaty na ramínkách


Kožená bunda


Vsaďte na klasiku, černou nebo hnědou barvu, projmutý střih do pasu a bez zbytečného zdobení. Skvěle oživí jednoduchý džínový outfit, ale parádu udělá například i se šifonovými šaty nebo skládanou sukní!


Bílá košile


Bílou košili jednoduchého střihu lze nosit nejenom do práce k sukni či kalhotům. Můžete si ji obléct jen tak k džínům či přes jednoduché tričko. Košili můžete různě aranžovat, zastrčit, zavázat a obměnit tak svůj outfit.


Tenisky


Stěžejním prvkem botníku jsou bezpochyby tenisky. Pokud chcete nadčasový kousek, pořiďte si klasický tvar v bílé barvě. Můžete je nosit jak k džínům, tak i sukním a šatům!


Lodičky na úzkém podpatku


Buďte věrná klasickému provedení s úzkým podpatkem. Pořiďte si je v tělové a černé barvě, a můžete je nosit k jakýmkoliv barvám oblečení. Skvěle padnou nejenom k šatům a sukním, ale i k úzkým džínům končícím u kotníků. Pozvednou pánský styl a obyčejný kostým na velice ženskou záležitost!


 


Sestavte si variabilní šatník a neztrácejte ráno čas a nervy! Až půjdete příště nakupovat oblečení, zkuste myslet na naše tipy a vyberte si nějaký nadčasový kousek!


Sestavte si funkční ženský šatník
4.5 (89.23%)13