Svatba snů

Plánujete svou svatbu, která by měla být doslova pohádková a rádi byste měli všechno vyřešeno včas, a především podle vlastních představ? Rádi bychom nabídli pomocnou ruku v otázce oznamování události. Takové svatební oznámení je důležité vyřešit s dostatečným předstihem, aby si všichni hosté udělali poznámku do kalendáře, a na Váš velký den si vyhradili čas.

Záleží na mnoha věcech, ať už na barvách, fontu písma, na zdobení. Dnes existuje ale mnoho variant a prakticky nic není problém. Chtěli byste nazdobit oznámení květy, lýkovým provázkem, sušenými květinami nebo jste si vyhlédli krajkové zdobení? Pak lze volit také nejrůznější citáty, oznámení data klasickou formou či malým kalendářem s označeným dnem, a moderním kouskem jsou časové osy, kdy lze zanést přímo na oznámení datum seznámení dvojice, narození dětí, pokud je mají již před sňatkem či jiné pro ně významné životní události, přes které se pomalu dostali až ke svatbě.

krásné oznámení

V jednoduchosti je krása

V jednoduchosti je krása, a to je jisté. Čemu se ovšem věnovat při výběru oznámení? Kromě barev a zdobení je důležitý také formát – nejčastěji se volí formát A6, ovšem není výjimkou udělat rozměr na přání, speciální podlouhlou kartičku či nejrůznější formáty do krajkových obalů, vše záleží na domluvě, pokud máte jasnou představu. Oznamte plány o spojení svých životů stylově, moderně a vyberte takový kousek, který o Vás bude něco vypovídat a bude ladit k celkovému stylu svatby. Svatební oznámení Goldpress bude zkrátka ladit!

zdobená varianta

Ať už zvolíte růže, luční květy, větvičky eukalyptu nebo třeba stylový přírodní vzhled, můžete vybrat zároveň obálku se stejným motivem, aby vše hezky ladilo a dobře vypadalo. Kromě kvalitního provedení a originálních motivů nabízíme také příznivé ceny. Vždy přehledně uvidíte cenu za jedno oznámení, a tedy jednoduše zjistíte celkovou cenu za oznámení, pokud máte přesnou představu, kolik jich pro hosty budete potřebovat. Kromě tohoto produktu u nás seženete také krásné svatební krabičky, nechybí nejrůznější stylové moderní doplňky, které se budou hodit na výzdobu – perfektní razítka, girlandy, obálky na peníze, různé fotorámečky i etikety na víno.